| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 348 kW / 473 LE |
| Végsebesség | 200 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 180 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 460 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 440 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 335 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 86.2 kWh / 82.7 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Right Side - Rear |
| Áramfelvétel | 11 kW |
| Fázisszám | 3 |
| AC töltési idő | 9 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 182 kW |
| DC töltési sebesség | 740 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 138 kW |




















