| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 100 kW / 136 LE |
| Végsebesség | 150 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 168 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 190 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 185 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 135 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 35.8 kWh / 32 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Right Side - Rear |
| Áramfelvétel | 7.2 kW |
| Fázisszám | 1 |
| AC töltési idő | 5.25 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 40 kW |
| DC töltési sebesség | 220 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 39 kW |




















