| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 210 kW / 286 LE |
| Végsebesség | 180 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 164 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 470 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 450 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 335 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 82 kWh / 77 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Right Side - Rear |
| Áramfelvétel | 11 kW |
| Fázisszám | 3 |
| AC töltési idő | 8.25 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 135 kW |
| DC töltési sebesség | 700 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 120 kW |




















