| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 125 kW / 170 LE |
| Végsebesség | 160 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 169 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 300 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 295 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 210 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 51 kWh / 50.8 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Left Side - Rear |
| Áramfelvétel | 6.6 kW |
| Fázisszám | 1 |
| AC töltési idő | 9.25 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 87 kW |
| DC töltési sebesség | 380 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 68 kW |




















