| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 132 kW / 179 LE |
| Végsebesség | 200 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 192 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 365 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 370 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 255 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 75 kWh / 70 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Right Side - Rear |
| Áramfelvétel | 11 kW |
| Fázisszám | 3 |
| AC töltési idő | 7.5 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 94 kW |
| DC töltési sebesség | 400 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 82 kW |




















