| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 400 kW / 544 LE |
| Végsebesség | 210 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 184 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 590 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 555 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 435 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 120 kWh / 108.4 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Right Side - Rear |
| Áramfelvétel | 11 kW |
| Fázisszám | 3 |
| AC töltési idő | 11.75 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 207 kW |
| DC töltési sebesség | 880 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 173 kW |




















