| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 180 kW / 245 LE |
| Végsebesség | 180 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 230 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 365 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 375 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 260 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 90 kWh / 84 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Left Side - Rear |
| Áramfelvétel | 11 kW |
| Fázisszám | 3 |
| AC töltési idő | 9 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 114 kW |
| DC töltési sebesség | 420 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 103 kW |




















