| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 125 kW / 170 LE |
| Végsebesség | 185 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 174 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 345 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 340 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 245 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 63 kWh / 60 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Rear Side - Right |
| Áramfelvétel | 11 kW |
| Fázisszám | 3 |
| AC töltési idő | 6.5 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 195 kW |
| DC töltési sebesség | 800 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 150 kW |




















