| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 168 kW / 228 LE |
| Végsebesség | 185 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 180 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 410 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 400 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 290 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 77.4 kWh / 74 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Rear Side - Right |
| Áramfelvétel | 11 kW |
| Fázisszám | 3 |
| AC töltési idő | 8 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 233 kW |
| DC töltési sebesség | 1070 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 200 kW |




















