| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 85 kW / 116 LE |
| Végsebesség | 150 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 153 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 300 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 295 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 210 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 49 kWh / 46 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Front Side - Left |
| Áramfelvétel | 11 kW |
| Fázisszám | 3 |
| AC töltési idő | 5 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 85 kW |
| DC töltési sebesség | 430 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 70 kW |




















