| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 420 kW / 571 LE |
| Végsebesség | 205 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 201 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 530 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 525 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 380 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 113 kWh / 106.5 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Left Side - Front |
| Áramfelvétel | 11 kW |
| Fázisszám | 3 |
| AC töltési idő | 11.5 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 250 kW |
| DC töltési sebesség | 630 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 135 kW |




















