| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 380 kW / 517 LE |
| Végsebesség | 180 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 243 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 355 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 365 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 255 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 88 kWh / 86.4 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Right Side - Rear |
| Áramfelvétel | 7.4 kW |
| Fázisszám | 1 |
| AC töltési idő | 13.75 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 120 kW |
| DC töltési sebesség | 420 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 109 kW |




















