| Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 390 kW / 530 LE |
| Végsebesség | 215 km/h |
| Fogyasztás (WLTP) | 208 Wh/km |
| Elektromos hatótáv | |
| Elektromos hatótáv | 440 km |
| Városi hatótáv (hideg) | 435 km |
| Autópálya hatótáv (hideg) | 315 km |
| Akkumulátor kapacitása | |
| Akkumulátor kapacitása | 93 kWh / 91.3 kWh (net) |
| AC AC töltési idő | |
| Csatlakozó tipusa | Type 2 |
| Csatlakozó helye | Right Side - Rear |
| Áramfelvétel | 11 kW |
| Fázisszám | 3 |
| AC töltési idő | 9.75 h |
| DC DC max töltési teljesítmény | |
| DC max töltési teljesítmény | 230 kW |
| DC töltési sebesség | 770 km/h |
| DC átlag teljesítmény (10-80%) | 165 kW |




















